Z okazji Dnia bibliotekarza i święta biblioteki odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk, sekretarz gminy Dariusz Pryczak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach Wielkich Edyta Denkowska, pracownicy oraz emeryci.

Wójt i sekretarz złożyli wszystkim pracownikom biblioteki życzenia niegasnącego entuzjazmu, wytrwałości, kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
– Dzięki Waszej pracy wszyscy, którzy kochają literaturę czerpią z niej wiedzę i doceniają piękno kultury. Wasz wkład w upowszechnianie wiedzy i miłości do czytelnictwa jest nieoceniony.
Spotkanie było okazją do wspomnień, podzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami przyczyniającymi się do podniesienia poziomu czytelnictwa.