2023

 

2023

ALEKSANDRA PIOTROWSKA

Doktor psychologii. Pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli współpracowała jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej, współpracując w tym zakresie jako ekspert z prasą, a także ze stacjami radiowymi oraz telewizyjnymi. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich.

2023

MONIKA SOBIEŃ GÓRSKA i ROBERT GÓRSKI

Prywatnie małżeństwo. Monika Sobień Górska to dziennikarka, felietonistka, autorka książek, ale i scenarzystka. Żona Roberta Górskiego ma na koncie sześć książek o różnej tematyce. Swego czasu przyglądała się m.in. miliarderom znad Wisły, pracującym w Polsce Ukrainkom, czy też imperium Anny Lewandowskiej. Robert Górski znany przede wszystkim ze sceny kabaretowej. Komik, satyryk, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzysta i odtwórca głównej roli w serialu Ucho Prezesa.

 

2022

 

2022

KATARZYNA ŻAK i CEZARY ŻAK

Najbardziej popularne, medialne małżeństwo na polskim rynku filmowych i teatralnym. Pani Katarzyna -  polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka. Popularność zyskała dzięki rolom w serialach Miodowe lata i Ranczo. Pan Cezary - polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy oraz reżyser. Razem tworzą szczęśliwą parę na płaszczyźnie prywatniej jak i zawodowej.

 

 

2022

MARIA ROTKIEL

Psycholożka, trenerka motywacyjna, terapeutka poznawczo-behawioralna, trenerka biznesu, a także specjalistka od PR. Jako psycholożka ekspertka, jest częstym gościem różnych audycji telewizyjnych. Występuje w tv i audycjach radiowych. Jest zwolenniczka filozofii myślenia pozytywnego, idzie przez życie z hasłem: „Pokochaj siebie, a świat pokocha ciebie.” Jej książki to między innymi Nas Troje, Nas Dwoje czy Wojowniczki królowe laleczki czy wiesz jaką kobietą jesteś.

2022

DAMIAN SPĘTANY

Iluzjonista, magik organizujący pokazy iluzji dla dzieci i dorosłych. Półfinalista programu "Mam talent". Prowadzi widowiska pełne magii i iluzji.

ROK 2021

2021 

KATARZYNA BOSACKA

Polska dziennikarka prasowa i telewizyjna, youtuberka, autorka wielu publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, wychowania dzieci. Szefowa działu urody i zdrowia w Wysokich Obcasach. Największą popularność przyniósł jej program konsumencki Wiem, co jem i wiem, co kupuję.  Pani Kasia jest autorką książek Cuda w kuchni, Jak zrobić zdrowe zakupy, Wiem co jem, leksykon dobrych zakupów, Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie czy Encyklopedia zdrowia i urody.

2021

PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI

Podróżnik i dziennikarz.  Znanym przede wszystkim z roli prowadzącego programy telewizyjne, które poruszają nietypowe i zaskakujące strony życia. Programem, który poruszył serca wielu widzów był  Down The Road. Zespół w trasie, gdzie bohaterami było sześć młodych dorosłych osób z zespołem Downa, z którymi Kossakowski wyruszył w trasę po sześciu krajach Europy. Jest autorem takich książek jak: Na granicy zmysłów czy Drobna nieuważność i inne historie.

2021

ROBERT GONDEK

Podróżnik, fotograf, bloger, prelegent, miłośnik Afryki. Od wielu lat publikuje artykuły w znanych magazynach podróżniczych z udzielam wywiadów w telewizji oraz radiu. Osoba, która z pasją opowiada o swoich podróżach i przygodach. Autora między innymi książki pt. "W drodze na najwyższe szczyty Afryki".