test Katarzyna Żak gościem biblioteki

b_855_566_16777215_0___images_stories_zak_unnamed1.jpgW środę, 5 kwietna, gorzycka biblioteka miała przyjemność gościć w swoich murach znakomitą śpiewającą aktorkę teatralną i telewizyjną, Katarzynę Żak, wieloletnią ambasadorkę dwóch akcji czytelniczych w Polsce: „Cała Polska czyta dzieciom" i „Czytam sobie".

Umiejętność snucia opowieści z niezwykłą lekkością i humorem, to zdecydowanie jedna z wyróżniających cech pani Kasi. Zgromadzona na spotkaniu publiczność dowiedziała się między innymi jak wyglądały przygotowani i praca na planie słynnego serialu telewizyjnego „Ranczo"(gdzie, jako Solejukowa urzekła widzów swoją szczerością i prostotą), jak od podszewki wygląda praca na deskach teatru (a warto wspomnieć, iż aktorka występuje aktualnie na scenach aż 5 warszawskich teatrów), a także jak trudne jest życie aktora chcącego pogodzić karierę z życiem rodzinnym. Pani Katarzyna chętnie odpowiadała na wszystkie pytania zadawane przez uczestników spotkania. Na koniec złożyła honorowy autograf na specjalnie przygotowanej do tego szybie mieszczącej się w bibliotece, rozdawała autografy i pozowała do pamiątkowych zdjęć.
Spotkanie upłynęło w ciepłej, wręcz rodzinnej atmosferze. A wszystko dzięki sposobie bycia pani Kasi, jej naturalności i skromności i świetnemu kontaktowi z publicznością.
Katarzyna Żak znana jest również z ogromnego serca dla drugiego człowieka, czego dowodem jest działalność w wielu akcjach społecznych i charytatywnych.
Drugą miłością Katarzyna Żak jest śpiew i muzyka, czego owocem są 3 płyty i wiele recitali grywanych w całej Polsce. Z jednym z nich aktorka zagości dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim, na który serdecznie zapraszamy.