test Wyróżnione przedszkolaki

Koniec roku szkolnego to doskonała okazja do tego, aby wyróżnić najmłodszych czytelników GBP. Dzieci w podziękowaniu za czytelnictwo otrzymały pamiątkowy dyplom dla "małego człowieka ale dużego czytelnika" oraz książeczkę z bajkami. Nagrodzone przedszkolaki dumnie prezentowały swoje nagrody i zgodnie przyznał, że będą częściej odwiedzać bibliotekę.

alt

Zaszczepienie dzieciom zamiłowania do książki i czytania to główny cel jaki stawiają przed sobą wszystkie biblioteki. Placówki Gminnej Biblioteki Publicznej są bardzo bogate w literaturę dziecięcą. Zarówno biblioteka główna w Gorzycach Wielkich jaki i każda z filii posiadają kącik dla maluchów, gdzie w otoczeniu książek można poczytać bajkę czy też pokolorować kolorowanki. Dzieci znajdą tu także różnego rodzaju gry, układanki, puzzle. Zapraszamy wszystkich małych czytelników do odwiedzin naszych placówek.