test Wakacyjne zajęcia w gorzyckiej bibliotece

b_154_154_16777215_0___images_stories_wakacje19_DSC_1608.jpg

Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzycach Wielkich kolejny raz zorganizowała zajęcia wakacyjne. Zaproponowano dzieciom warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe oraz gry towarzyskie. Było twórczo i ciekawie.

Wspaniałe dzieła plastyczne powstały podczas wakacyjnych warsztatów w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach Wielkich w dniach 24 – 28 czerwca. W czasie pięciodniowych zajęć wakacyjnych czytelnicy mieli możliwość rozwinąć swoje artystyczne zdolności. Wykonywali smoka zionącego ogniem, kameleona z ruchomym językiem, kuleczkowego flaminga, pszczoły w plastrze miodu oraz ciekawą grę - słonia z obręczami. Na ostatnich zajęciach z przygotowanej masy solnej lepiły dowolne kształty z nieograniczonej wyobraźni doczepiając różne elementy. Kreatywne wakacyjne warsztaty dostarczyły dużo zabawy i twórczej radości.
Uczestnicy musieli także wytężać umysły przy rozwiązywaniu kalamburów czy układaniu puzzli . Atrakcją po zajęciach plastycznych była również gra w PlayStation oraz piłkarzyki. Dużą dawkę ruchu dostarczył magiczny dywan, który rozwija między innymi koordynację wzrokowo-ruchową, równowagę oraz orientację przestrzenną.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zająć za udział i wspólnie spędzony czas.
Biblioteka codziennie w godzinach otwarcia zachęca do skorzystania z bogatej oferty książkowej oraz innych atrakcji.