Wtórek Dzień gier planszowych we Wtórku z Ostrowplansze.

b_470_352_16777215_0___images_stories_gryplanszowe_11.jpg

Sposób na nudę w wakacje?...Biblioteka we Wtórku znalazła rozwiązanie. Panie i Panowie, drogie dzieci, przedstawiamy Wam bohaterkę pewnego pięknego, wakacyjnego dnia: grę planszową w roli głównej!

11 lipca wraz z zaproszonym gościem, panem Marcinem Marciczkiewiczem z Ostrowplansze, bawiliśmy się w tutejszej bibliotece urządzając pasjonujące rozgrywki między sobą. Dzieci chętnie przyszły pograć w gry planszowe do biblioteki. Dzięki uprzejmości Ostrowplansze mogliśmy poznać fantastyczne gry takie jak: BONK, Ice Cool, Speed Cups, Steady Hands, Cortex dla dzieci, Kot Stefan, Potwory do szafy, Kingdomino.
Wszyscy dobrze się bawili, było głośno i wesoło, a rozgrywki należały do niezwykle emocjonujących. Na koniec spotkania dzieci otrzymały od Ostrowplansze grę Kingdomino, natomiast od bibliotekarki każdy uczestnik dostał słodki upominek oraz książeczkę turystyczną wraz z podziękowaniem za udział i grę fair play.
Dziękujemy Ostrowplansze https://pl-pl.facebook.com/ostrowplansze/za udział, pomoc, użyczenie gier. Mamy nadzieję, że to pierwsze spotkanie, które zapoczątkuje cały cykl kolejnych takich wydarzeń we Wtórku.