Franklinów Wizyta przedszkolaków w bibliotece we Franklinowie

b_617_412_16777215_0___images_stories_biedronek_DSC_1958.jpgDnia 13 czerwca dzieci pod opieką pani Ilony Maćkowiak oraz dyrektor Danuty Ćwiklak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Franklinowie, przybyły do miejscowej biblioteki, aby wziąć udział w kolejnych zajęciach w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Nasi mali goście (czyli grupa „biedronek") wysłuchali bajeczki pt. „Pechowy dzień królika" oraz przygód Fenka z książeczki pt.: „Segreguję śmieci". To bardzo mądre i pouczające bajeczki. Na dodatek wiedza ta podana jest w bardzo zabawny, pełen humoru sposób. Następnie zasiedliśmy przy stole, na którym na każdego przedszkolaka czekały kolorowanki. Nie zabrakło również słodyczy umilających ten miło spędzony czas.

Dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci obiecały, że niedługo znów nas odwiedzą.
Serdeczne podziękowania kierujemy do pani dyrektor i pani Ilony za zaangażowanie i propagowanie akcji promującej czytelnictwo oraz do wszystkich dzieci za przybycie do biblioteki i czas spędzony na wspólnym czytaniu bajeczek, baśni i wierszyków.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!