Daniszyn Walentynkowa niespodzianka! czyli warsztaty plastyczne w Daniszynie

b_527_306_16777215_0___images_stories_walentynkowo_IMG_9987.JPG

Walentynkowa niespodzianka czyli własnoręcznie przygotowany prezent to coś więcej niż podarunek !

W bibliotece w Daniszynie w drugim tygodniu ferii zimowych odbyły się walentynkowe warsztaty. Tematem przewodnim warsztatów były zbliżające się Walentynki . Zajęcia poprowadziła dyrektor przedszkola w Daniszynie p. Arleta Gorzelana, która przygotowała dla uczestników warsztatów mnóstwo pomysłowych walentynkowych niespodzianek. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Przedszkola i uczniowie Szkoły Podstawowej w Daniszynie, którzy postanowili zrobić dla swoich najbliższych walentynkową niespodziankę. Uczestnicy warsztatów wykazali się ogromną pomysłowością i starannością w tworzeniu walentynkowych upominków. Podczas dwugodzinnych warsztatów przedszkolaki i młodzież szkolna własnoręcznie wykonały prawdziwe cudeńka : Walentynkowego Aniołka – Lizaczka, serduszka, serwetki i inne upominki. Do wykonania małych walentynkowych arcydzieł wykorzystano lizaki, kolorowe kartki papieru, kredki, ozdobne dziurkacze, laminator itp.
Wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni z efektów swojej pracy, a obdarowani z pewnością ucieszyli się z własnoręcznie wykonanych prezentów z okazji Dnia Zakochanych!