facebook
Adres Godziny Otwarcia
Gminna Biblioteka Publiczna
ul. Piaskowa3
63-410 Ostrów Wlkp. 2
tel. 062 734-73-70
biuro@biblioteka-gorzyce.pl     
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
8.00-13.00

arrows Adresy Filii

arrows Godziny otwarcia filii.

 

 

Tutaj Jesteś:

Aktualności

Aktualności

Więcej…

W środowe popołudnie, 20 czerwca, w Publicznym Przedszkolu w Sobótce miało miejsce pożegnanie młodych absolwentów.

Więcej…

Więcej…

W roku przedszkolnym 2017/2018 filia biblioteczna w Lewkowie współpracowała z tutejszym przedszkolem. Współpraca, której celem było rozbudzenie i podtrzymywanie czytelniczych fascynacji polegała na wizytach bibliotekarki w przedszkolu, także na rewizytach przedszkolaków w bibliotece. Podczas spotkań czytaliśmy bajki, czytali także zaproszeni goście w postaci osób ważnych w społeczności Lewkowa, dzieci recytowały wierszyki w ramach konkursu recytatorskiego, tworzyliśmy prace plastyczne. W środę, 20. czerwca, miała miejsce jedna z ostatnich wizyt bibliotekarki w przedszkolu w Lewkowie. Podczas wizyty dzieci poznały historyjkę o Kici Koci odwiedzającej bibliotekę. Dzieci, które od września rozpoczynają naukę w szkole otrzymały książkowe upominki i dyplomy. Biblioteka w Lewkowie serdecznie dziękuje dyrekcji przedszkola oraz paniom nauczycielkom z lewkowskiego przedszkola za czytelniczą współpracę w mijającym roku przedszkolnym, zaś dzieci i ich rodziców zaprasza do odwiedzin w bibliotece.

Więcej…Za nami kolejna całoroczna współpraca Gminnej Biblioteki Publicznej Filii Szczury z Publicznym Przedszkolem w Biniewie.

Więcej…

Więcej…

Za nami kolejny owocny rok współpracy biblioteki z Publicznym Przedszkolem w Gorzycach Wielkich w ramach upowszechniania czytelnictwa wśród najmłodszych.

Więcej…

Więcej…

Już po raz ostatni w takim składzie przedszkolaki z grupy „0" – Sówki z Niepublicznego Przedszkola w Wysocku Wielkim wraz z paniami Joanną Danilczyk i Małgorzatą Leśnierowską, odwiedziły miejscową bibliotekę.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 105

Start
poprzednia
1

Dołącz do nas na 

facebook_logo_1 

Bierzemy udział w :

logo

Patron Medialny

igo

Facebook Share

Udostępnij na facebook
Google+